Zinku parandalon shtimin e baktereve.

Përbërësi aktiv inovativ Antalgicine® lehtëson menjëherë ndjesinë e diskomfortit dhe redukton nevojën për ta kruar.

Kjo teksturë kremoze e pasuruar me glicerinë mban një nivel të mirë hidratimi duke garantuar një përthithje të shpejtë për një komfort të shpejte e të mirë.

Formulë pa parfum

Pa alkool

Pa agjentë ngjyrues

Jo komedogjenik.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.