Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik

Pa paraben, pa konservantë, pa alkool, pa aromë, pa ngjyrues, pa lanolinë

Hipoalergjik

Jo-komedogjene

3337872413032
100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

E kam provuar dhe me pelqen

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Un kam fytyr shum t ndjeshme dhe me behet shume shpejt e kuqe dhe si e flakte me temperature. Me perdorjen e ktij kremit me eshte rregulluar shume,dhe me skuqet shum rralle


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

E kam provuar dhe me pelqen

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Un kam fytyr shum t ndjeshme dhe me behet shume shpejt e kuqe dhe si e flakte me temperature. Me perdorjen e ktij kremit me eshte rregulluar shume,dhe me skuqet shum rralle


<b>50</b>
Product added to compare.