Subcategories

  Filtrat aktiv

  Holle – Biskota organike me dardhë dhe mollë...

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 550 LekëÇmimi 495 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Biskotat organike Holle me dardhë dhe mollë janë një mesvakt ideal. Freskia e tyre garanton një shije perfekte frutash, ndërsa forma e vogël e kafshëve është perfekte për tu kapur nga duart e vogla të bebeve. Përbërës organikë të përzgjedhur me kujdes. Nuk përmban sheqer.

  Product added to compare.