Filtrat aktiv

NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 950 LekëÇmimi 903 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Seti NUK Oral Care është ideal për këtë: përmban një pastë enkas për bebet dhe një furçë dhëmbësh që vendoset në gisht. Ju më pas fërkoni furçën e butë që të pastroni dhëmbët ose të ndihmoni në qetësimin e diskomfortit nga dalja e dhëmbëve. Pasta është e studiuar enkas për përkujdesjen dhe pastrimin e dhëmbëve të parë të bebes suaj

Kamistad Baby Gel

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 570 LekëÇmimi 542 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

GEL Foshnje KAMISTAD për masazhimin e mishrave të dhëmbëve të fëmijëve, qetëson lëkurën e irrituar me fuqinë e butë, të kujdesshme të kamomilit, kujdeset për mishrat e ndjeshëm, ftoh dhe qetëson lëkurën e irrituar, shije e këndshme mjalti, pa sheqer.

Elgydium gel first teeth

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 540 LekëÇmimi 513 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Xhel masazh gingival që do të përdoret kur shfaqen dhëmbët e parë të foshnjës. Qetësues dhe qetësues.

Tek foshnjat, dalja e dhëmbëve fillon midis 3 muajve dhe 1 viti dhe zakonisht shoqërohet me simptoma që vëjnë nervat e tyre në provë, të tilla si mishrat e dhëmbëve të dobësuar ose jargëzimi më intensiv se normalja, gjë që i bën ata të gërryen. grushtin e tij. Xhel Gingival i Dhëmbëve të Parë Pansoral u krijua për të kryer masazhe gingivale për të lehtësuar siklet dhe dhimbje që mund të ndodhin gjatë kësaj periudhe të rritjes.

BABYDERM Teething gel

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 150 LekëÇmimi 1 093 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Lehtësimi i simptomave të dhëmbëzimit të parë.

Xhel për lehtësimin e mishit të dhëmbëve nga simptomat e dhëmbëzimit të parë. Me një kombinim të zgjedhur me kujdes të përbërësve bimorë, zbut dhe kujdeset për mishrat e dhëmbëve, duke ndihmuar fëmijën tuaj që menjëherë të lehtësojë ndjenjën e shqetësimit.

Chicco - Gel Gengival

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 300 LekëÇmimi 1 235 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Eshtë e rëndësishme të parandaloni krijimin e baktereve dhe mbi të gjitha të mësoni ato gjeste të vogla që do të bëhen një zakon i shëndetshëm kur të rriteni. Higjiena e përditshme e dhëmbëve është një zakon i mirë që e mësoni si fëmijë, madje shumë i vogël, edhe para se të shfaqen dhëmbët e parë. 

NUK Furce Dhembesh Per Femije

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 550 LekëÇmimi 523 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Furce Dhembesh Per Femije 

Furçë dhëmbësh NUK Starter. Bëni fëmijën tuaj të mësuar me kujdesin e duhur dentar sa më shpejt që të jetë e mundur - idealisht para se të shfaqen dhëmbët e parë të vegjël. 

Product added to compare.