Filtrat aktiv

Vitabiotics – Neurozan Plus

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 3 600 Lekë
Availability: 100 In Stock

Truri juaj ka nevojë për një spektër të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

VERTIGO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 800 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shtesë ushqimore, që indikohet në rastet e përmirësimit të gjumit duke ofruar qetësi. Po ashtu, ka rol në përmirësimin e mikroqarkullimit. Përmban ekstrakt Ginkgo Biloba dhe zink. Përdorimi: një tabletë 1-2 herë në ditë pas vakteve kryesore.

Vestanol

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Suplement  me veprim antioksidues, favorizon funksionalitetin e mikrocirkulimit; Murrizi dhe Polygonum promovojnë funksionin e rregullt të sistemit kardiovaskular, për më tepër Hawthorn kontribuon në relaksimin dhe mirëqenien mendore. 

SELENOGIN * 30 TAB

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 550 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shtese ushqimore e pasur me Ginkgo Biloba dhe acid pantotenik. Përmirëson memorien dhe përqendrimin. Ka efekt zbutës ndaj stresit, rregullon funksionin e tiroides si dhe ka veprim ndaj zhurmes ne vesh. Përdorimi: Një tabletë në ditë.

CEBROTILE

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 870 Lekë
Availability: 100 In Stock

Cebrotile është një suplement ushqimor me ekstrakte vegjetale të Ginkgo biloba, Camellia sinensis, proantocianidina nga Vitis vinifera, L-Acetil karnitina, Fosfatidilserina, Magnezi dhe acidi folik. Ginkgo biloba është e dobishme për të ndihmuar funksionin njohës dhe kujtesën, si dhe për të rritur mikroqarkullimin. Camellia sinensis është një tonik i dobishëm për lodhjen mendore dhe fizike. Magnezi dhe acidi folik kontribuojnë në një funksion normal psikologjik dhe në uljen e lodhjes dhe lodhjes.

Product added to compare.