Subcategories

  Filtrat aktiv

  OTI - FITOFLUX

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi 1 500 Lekë
  Availability: 8 In Stock

  Sundew, lulëkuqja, trumza dhe likeni Islandez ndihmojnë në ruajtjen e rrjedhshmërisë normale të sekrecioneve brokiale. Gëlqere dhe marshmallow kontribuojnë në ruajtjen e funksionalitetit normal të mukozave të sistemit të frymëmarrjes.

  Availability: 100 In Stock

  SERAPINN® Forte përmban serapeptazë si substancë aktive. Isshtë një enzimë proteolitike që është përdorur në botë për më shumë se tridhjetë vjet. SERAPINN® Forte ka një aktivitet enzimatik shumë të theksuar, duke përfshirë efekte të forta anti-inflamatore, anti-edematoze, mukolitike dhe fibrinolitike. Përdorimi i tij rekomandohet për të gjitha kushtet akute inflamatore.

  DELIFAB RD3 30 Tab

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi 3 000 Lekë
  Availability: 100 In Stock

  Suplement ushqimor me aktivitet antioksidues dhe imunomodulues, i aftë të forcojë mbrojtjen e trupit dhe të kundërveprojë efektet negative të radikaleve të lira. Veçanërisht tregohet si një shtesë e terapisë në alergjikë, astmatik, COPD, infeksione akute dhe / ose të përsëritura të frymëmarrjes dhe subjekte të dermatitit.

  Availability: 100 In Stock

  "Antibiotiku" natyral që përmbahet në Ekstraktin e Fletës së Ullirit të patentuar Olivactive, 500 mg i cili jep 100 mg oleuropeinë me aktivitet antimikrobik dhe antiviral (antibiotik) të provuar klinikisht në traktin e sipërm respirator. Formula plotësohet me praninë e zinkut dhe vitaminës D3 që forcojnë sistemin imunitar.

  SOLTUX PLUS

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi 1 560 Lekë
  Availability: 100 In Stock

  Soltux Plus është një produkt me N-acetilcisteinë, ekstrakt Malva sylvestris dhe vitaminë D. Ekstrakti i Malva promovon rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, për më tepër, ka një veprim zbutës dhe zbutës, i dobishëm për funksionimin e mukozës orofaringeale dhe favorizon tonin normal të Zeri. Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

  Product added to compare.