Si të përdoret

Ne rekomandojmë të merrni 2 tableta në ditë.

Përbërja

Resveratrol, Curcumin, Quercetin, Vitamina D3, Zink.

Informacion ushqyes për 2 tableta

Resveratrol 20 mg, Kurkuminë 200 mg, Kuercetinë 200 mg, Vitaminë D3 100000 IU / g 400 IU dhe Zink 10 mg.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.