Kombinimi unik i kripërave minerale dhe elementëve gjurmë, duke përfshirë Selenin, i jep ujit të burimit termik La Roche-Posay provuar shkencërisht veti anti-oksiduese, anti-irrituese, anti-irrituese dhe zbutëse. Të rriturit dhe foshnjat. Spërkateni më pas lëreni të depërtojë 2-3 minuta. Dab tepërt butësisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.