• -10%
    FILLERINA GEL FILLER TREATMENT GRADE 3 Fillerina - 1

Aplikimi duhet të kryhet duke përdorur Aplikuesin Precision Special (Aplikues1) të shfaqur në krye të kësaj faqe, i cili bën të mundur hartimin e produktit dhe lëshimin e tij me saktësi në zonat e dëshiruara. Plumper Xhel i Plotësimit duhet të lihet të punojë për 10 minuta në mënyrë që të lejojë parimet aktive të "mbushin" zonat e aplikimit. Pas 10 minutash, prekni butësisht produktin e mbetur me gishta për të përfunduar aplikimin. Tjetra aplikoni Filmin Nourishing (Fillerina® 2), i cili siguron një sasi të mjaftueshme të substancave hidratuese dhe ushqyese, dhe lejon që aplikimi i Xhelit për Plotësim të kompletohet me komoditetin maksimal për lëkurën e fytyrës dhe qafës. Vizatoni midis 1 dhe 2 ml të Filmit, siç kërkohet, dhe aplikojeni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën. Filmi ushqyes është më i trashë se Xheli i rimbushjes dhe kërkon durim gjatë nxjerrjes.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.