• -10%
    VICHY - IDEAL SOLEIL ANTI AGE SPF 50+ 50ml Vichy - 1

Kremi permban:

Antioksidantë, përfshirë çajin e zi, Vitaminë C dhe ujë termal Vichy, kjo formulë lufton shenjat e dukshme të plakjes si shfaqja e rrudhave, humbja e elasticitetit dhe shkëlqimit.

Mbrojtje shumë e lartë SPF 50

Mbron lëkurën nga efektet plakëse të diellit

E përshtatshme për lëkura të ndjeshme

Teksture jo e yndyrshme

PERDORIMI:

Aplikoni një sasi të mjaftueshme para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës. Shmangni zonën rreth syve.

3000 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.