Produkti:

*mbron lëkurën nga dëmtimi nga rrezatimi UV

*parandalon pigmentimin e pabarabartë të lëkurës

*i papërshkueshëm nga uji

*nuk eshte komedogjene

3337875591577
98 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

E rekomandoj per cdo vajz qe ka probl njollat

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Un km shum prblm em njollate lekures kur dal ne diell, kremin erekomandoj pasi ngjan dhe si krem puder dhe ska nevoje te vendos puder


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

E rekomandoj per cdo vajz qe ka probl njollat

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Un km shum prblm em njollate lekures kur dal ne diell, kremin erekomandoj pasi ngjan dhe si krem puder dhe ska nevoje te vendos puder


<b>50</b>
Product added to compare.