Aplikoni bujarisht dhe në mënyrë të barabartë para ekspozimit në diell. Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit, djersitjes ose fshirjes. Shmangni zonën e syve. Shmangni kontaktin me tekstilet. I përkryer në rastet e intolerancës së diellit dhe rrezeve të diellit ekstreme. Jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës, është rezistent ndaj ujit dhe zbatohet lehtë.

3337875550628
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.