• -10%
    VICHY - CHILD MILK SPF 50+ 300ml Vichy - 1

Paketim familjar,mbrojtje diellore me faktor tё lartё SPF 50.

E pёrshtatshme pёr lёkurё sensitive.PERDORIMI:

Aplikoni pёrpara ekspozimit nё diell. Riaplikojeni shpesh dhe butёsisht,veçanёrisht pas notimit.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.