Ky krem lluksoz, i pasur dhe i mëndafshtë për syrin:

  • stimulon sintezën e keramideve, 
  • rigjeneron lëkurën e lodhur,
  • zbeh rrathët e errët 
  • njëkohësisht zvogëlon ënjtjen rreth syve.

Mbron lekurën nga irritues të ambientit që mund të përshpejtojnë shenjat e dukshme të plakjes dhe ndihmon lëkurën rreth syve që t’i rikthehet bukuria dhe rrezatimi natyrale

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.