• -10%
    Lierac - Lift Integral Eye serum Lierac - 1

Serumi ka efekt lifting dhe anti-rrudhe per zonen e syve. ky serum  për sytë është e formuluar me principe aktive natyrore si :

  • Ekstrakt Acajou: tërheq lëkurën duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII
  • Ekstrakt tulipani vjollce: mbush zonat e thella në lëkurë
  • Koncentrat Hyalu-3: me veti anti-rrudhë Kompleks kundër qeskave dhe rrathëve të zinj:
  • i përbërë nga një bashkim i acacia me veprim kundër rrathëve të zinj dhe darutoside me veprim kundër qeskave.

PERDORIMI:

Aplikojeni në zonën rreth syve në mëngjes dhe darkë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.