• -10%
    LRP - TOLERIANE ULTRA EYE La Roche-Posay - 1

Përkujdesje ultrasensitive për zonën rreth syve.

Për sy të ndjeshem që skuqen, që krijojnë qeska dhe kanë ndjesinë e diskomfortit. I përshtatshëm për ato që përdorin lente kontakti.

I pasur me Neurosensine dhe Niacinamide, hidraton, zbut, ul qeskat dhe mbron zonën rreth syve.

PERDORIMI:

 Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke ne zonen rreth syve.

3337872419522
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.