• -5%
    Mustela - Letra te lagura Mustela - 1

Të ndenjurat e bebes janë plotësisht të pastra, pikërisht falë ekstraktit të gjetheve dhe rrënjëve të Saponaria.

Lëkura e të ndenjurave është e butë dhe e qetë, falë Aloe Vera dhe glicerinës, hidratuese dhe mbrojtëse.

Lëkura parfumohet me delikatesë.   

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

7 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.