FISSAN - Krem Mbrojtes Per Bebet

Përfitimet e Fissan alta protezione:

Formulë me oksid zinku, panthenol, calendula dhe vitaminë E dhe F.

Tolerancë e lartë e formulës

Përbërës të zgjedhur me kujdes

Pa alkool dhe ngjyra

Pa proteina qumështi

Testuar klinikisht për pajtueshmërinë e lëkurës

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.