KREM  BB fluid SPF 50  eshte nje krem me mbrojtje te larte qe vepron me efikasitet fale sisitemit filtrues UVA dhe UVB. Ky emulsion mbron kunder djegieve, parregullsive te pigmentit (njollave) dhe plakjes se parakohshme.

Formula e saj me ngjyre uniformizon dhe i jep shkelqim lekures suaj.

I pershtatshem per lekura mikse ne te yndyrshme.

I pasur me uje termal Vichy, me veti zbutese dhe rigjeneruese.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.