Avene - Gentle Eye Make-up Remover

Ky locion micellar përmban një formulë me veprim të dyfishtë falë fuqisë për heqjen e makijazhit dhe veprimit hidratues. Ofron një pastrim optimal të lëkurës falë agjentëve pastrues shumë të butë që kapin papastërtitë pa e tharë lëkurën tuaj.

I pasur me Ujë Termal Avene, me veti natyrale zbutëse.

I formuluar pa paraben, pa alkool.

Hipoalergjik. Jo komedogjenik.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.