Lista e produkteve të markës Avene

Avene – Cleanance Krem me SPF 50 për lëkura me...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 800 LekëÇmimi 2 520 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Cleanance Krem me SPF 50 për lëkura me akne. Kompleks fotombrojtës të optimizuar nga një galenikë e qëndrueshme dhe efikase në kohë. Pretocopheryl pararendësi i vitaminés E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira. Ujë Termal Avène qetësues anti-irritues.

Avene – Cleanance MAT Emulsion matifikues

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 350 LekëÇmimi 2 115 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Cleanance MAT emulsion është një trajtim matifikues dhe hidratues specifik për lëkurat e yndyrshme. Përbërësi aktiv Monolaurina kufizon hiperprodhimin e yndyrës ndërsa mikrokapsulat japin një efekt matifikues të menjëhershëm. Uji termal Avene qetëson dhe zbut lëkurën. Është një bazë e mirë make-up.

Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 400 LekëÇmimi 2 160 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Purifikues, alternativë pa shplarje e Cleanance Gel për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe/ose me akne.

Kjo përkujdesje pastruese eleminon butësisht papastërtitë e fytyrës, duke përfshirë edhe makijazhin kundra ujit (waterproof) dhe zvogëlon sebumin e tepërt.

Product added to compare.