Formulimi pastrues heq papastërtitë, llumin dhe sebumin larg sipërfaqes së lëkurës pa prishur ekuilibrin delikat të saj. Lëkura juaj mbetet e ndjerë e pastër dhe e freskët dhe qetësohet me ujë burimi termik La Roche-Posay. Pastroni butësisht lëkurën tuaj të prirur për papërsosmëri me La Roche-Posay Effaclar Foaming Gel, një xhel pastrues për ngjyrat me vaj dhe të ndjeshëm.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.