• -10%
    Skincode - Sos oil Balancing Serum Skincode - 1

Ky serum ka nje efekt sebo-rregullues ,duke ndihmuar ne eleminimin e shkelqimit te tepert ne lekure si dhe ne zvogelimin e poreve.

PERDORIMI:

Aplikohet ne mengjes dhe ne dark ne lekure te pastert. Msazhohet derisa te perthithet teresisht nga lekura.

4 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.