LIPIKAR BAUME AP + me Aqua Posae Filiformis, një përbërës aktiv ekskluziv i patentuar, për të vepruar në 2 faktorët përcaktues për lëkurën atopike të prirur për ekzemë:

- Rivendosni dhe stabilizoni ekuilibrin e mikrobiomës.

- Rivendosni dhe ruani barrierën e lëkurës.

3337872418587
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.