Mustela Stelatopia krem lares  është zhvilluar specifikisht për bebet me lëkurë me tendencë atopike, që nga lindja.

Formula pa sapun me një pH fiziologjik kombinon:

Avocado Perseose, një kompleks natyral i patentuar: hidraton dhe mbron barrierën e lëkurës, e cila sulmohet çdo ditë.

Distilat i vajit të lulediellit: me veti zbutëse, rivendos lipidet në lëkurë.

Coco-glucoside: një surfaktant me origjinë natyrale që ka një tolerancë lëkurë shumë të mirë.

PERDORIMI:

Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht në flokë të lagur. Lëreni për 1-2 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Kam shume kohe qe ja perdor goces

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

i bleva me 1 qershor pasi i kishin me 25 perqind ulje
qekur kam lindur gocen e kam perdor dhe eshte shum i mire si produkt


<b>50</b>

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Kam shume kohe qe ja perdor goces

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

i bleva me 1 qershor pasi i kishin me 25 perqind ulje
qekur kam lindur gocen e kam perdor dhe eshte shum i mire si produkt


<b>50</b>
Product added to compare.