• -5%
    Trudi Baby Care Shampoolatte Trudi Baby Care - 1

Trudi Baby Care Shampoolatte

Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur, fërkojeni lehtë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë

LULE POLLEN: substancë aktive hidratuese për lëkurën e kokës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.