Perfectil plus Hair

Ushqyerje e avancuar për flokëtFloku ka si funksion biologjik mbajtjen e kokës të ngrohtë dhe ndihmon në rregullimin e temperaturës së trupit. Patjetër që ai bën më shumë sesa këto funksione bazike dhe në shumë mënyra mund të komunikojë mesazhe për veten tonë dhe si ndihemi.

Ushqimi i folikulit të flokut nga brenda

Perfectil Plus Hair është një formulë e specializuar e zhvilluar për të dhënë më shumë suport për flokët tuaj dhe është dizenjuar për plotësuar rutinën ditore të bukurisë. Perfectil Plus Hair është formuluar për të ushqyer nga brenda me mikronutrientë përshirë:

Unique Colourel Blend, me bakër që kontribuon në ngjyrimin  normal të flokut

Biotin, selenium dhe zink që ndihmojnë të gjitha në mirëmbajtjen dhe forcimin e flokut

Gjithashtu përfshin aminoacide, Kolagjen Marin, Inositol dhe ekstrakt rrushi

Me një total prej 28 mikronutrientë, Perfectil Plus Hair ndihmon të gjitha hapësirat e bukurisë, lëkurën, thonjtë dhe suport ekstra për flokët përfshirë:

Selenium që ndihmon në mirëmbajtjen dhe forcimin e thonjve

Riboflavin (vitamin B2), niacin (vitamin B3) plus mineralet zink dhe jod që ndihmojnë në mirëmbajtjen e lëkurës.

Vitamina C ndihmon në formimin e kolagjenit

Udhëzime mbi përdorimin

Dy tableta në ditë me vaktin tuaj kryesor. Pijeni me ujë ose një pije të ftohtë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Perfectil Plus Hair duhet te merret vetëm me stomak plot.

Pa gluten, pa xhelatinë, pa ngjyrues artificialë, pa konservantë, pa kripë, maja ose laktozë.

Perfectil Plus Hair nuk është testuar në kafshë.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.