Phyto Phytoelixir Subtle Oil Intense Nutrition 75ml është një vaj ideal para shamponit, duke lejuar ushqimin intensiv të flokëve ultra të thatë falë veprimit të përbërësve aktivë ushqyes: vitaminat A, E, mineralet, vajin e të verdhës së vezës, niseshten e misrit dhe vajrat e karanjës që riparoni në thellësi dhe mbroni fibrat e flokëve nga agresioni i jashtëm. Vaji camélia hidraton dhe siguron mëndafshin në flokë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Fantastik

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Shume e kenaqur, ka nje arome fantastike dhe i mban floket e mi shume te bute


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Fantastik

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Shume e kenaqur, ka nje arome fantastike dhe i mban floket e mi shume te bute


<b>50</b>
Product added to compare.