Kjo kujdes siguron një veprim të trefishtë për flokët tuaj:

- Veprim kundër zhveshjes kundër ngjyrave: Color Locker Complex, me origjinë botanike, formon një mburojë mbrojtëse për flokët për të parandaluar humbjen e pigmenteve.

- Veprim anti-zbehje: Ekstrakti i Red Love Apple mbron fibrat e flokëve dhe ruan ngjyrën.

- Veprimi i kujdesit: nxjerrja e luleve dhe frutave të pemës së mollës, dhe hibiscus, butësisht vulos luspat e flokëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.