Ky serum është formuluar bazuar në ekstraktin e Vernonia dhe Rrushit të shoqëruar me një peptid të vitaminizuar që veprojnë në matricën jashtëqelizore të kokës së flokëve që nxit rritjen e flokëve të shëndetshëm. Përmban gjithashtu Acid Hyaluronic dhe Kolagjen Acacia të cilat pasurojnë formulën në mënyrë që të rimbushin dhe mbështjellin fibrat e flokëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.