Ky krem është ideal për shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat e para.

Vichy Idealia është i pasur me Kombucha, një ekstrakt i fuqishëm i çajit që përmirëson teksturën e lëkurës dhe rrit shkëlqimin, polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal Vichy.

Lëkura zbutet dhe ushqehet menjëherë dhe rrezaton bukuri. Pamja bëhet e njëtrajtshme dhe poret/rrudhat bëhen më pak të dukshme.

Hidraton lëkurën për 24 orë. Ideale për lëkura normale dhe të kombinuara.

PERDORIMI:

Aplikojeni në fytyrë mëngjes dhe/ose darkë.

59 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Shume e kenaqur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Tekstura eshte e mrekullueshme, e mendafshe. I jep lekure nje cehre te rigjeneruar dhe plot shkelqim.


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Shume e kenaqur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Tekstura eshte e mrekullueshme, e mendafshe. I jep lekure nje cehre te rigjeneruar dhe plot shkelqim.


<b>50</b>
Product added to compare.