Medel - Sistemi i Terapise Me Aerosol

Eshtë e pajisur me një çantë praktike që lejon ruajtjen e të gjithë aksesorëve. Eshtë i pajisur me një komplet të plotë aksesorësh: Nebulizator Medeljet Basic, zëdhënës, hundë, maskë për të rritur, maskë për fëmijë, tub ajri dhe filtra rezervë.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

2 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.