Lierac Sebologie Scrub Mask

Frymëzuar nga teknika e pastrimit të rishfaqjes së sipërfaqes *, ky xhel me lëng ofron një zgjidhje specifike kundër papërsosmërive, në faza të ndryshme të zhvillimit të tyre. Glukonati i zinkut astringent dhe rregullatori i sebumit si retinol bakuchiol veprojnë kundër efektit me shkëlqim dhe poreve të mëdha, acidi salicilik nga veprimi keratolitik vepron kundër shenjave dhe rezultateve të mbresë. Në çast, lëkura është e errët. Pas 28 ditësh, lëkura pastrohet pa e tharë, papërsosmëritë zvogëlohen dhe poret ngushtohen. Një strukturë aktive e lëngshme e lëngut xhel për një efekt të menjëhershëm "pastrues të poreve". Aroma e freskët dhe e butë, me nota të grejpfrutit, kedrit dhe myshkut, japin një ndjesi të mirëqenies dhe pastërtisë së menjëhershme.

Maske e pershtatshme per lekurat e yndyrshme.Fale perberjes se saj pastron ne thellesi poret dhe eleminon qelizat e vdekura.

PERDORIMI:

Aplikohet nje here ne jave ne lekure te thate. Lihet per 10minuta dhe pastaj shplahet me uje te bollshem.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.