• -10%
    VICHY - SLOW AGE FLUID MOISTURIZER Vichy - 1
    VICHY - SLOW AGE FLUID MOISTURIZER Vichy - 2

Ndihmon në parandalimin dhe korrigjimin e dëmit të shkaktuar nga ekspozimi në mjedis

Linjat e bukura duken të reduktuara

Ngjyra e fytyrës duket e freskët, madje e shkëlqyeshme

Lëkura ndihet më e fortë dhe e hidratuar

Pas aplikimit, lëkura ndihet komode, e lëmuar dhe elastike me një pamje rrezatuese

Ditë pas dite, lëkura ndihet e freskët dhe e hidratuar

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.