Korff Sun Secret SPF 50+

Indikohet për të parandaluar njollat ​​e lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë shume te holle dhe lëkurë të ndjeshme  në rast të ekspozimit të zgjatur të diellit. Indikohet për të parandaluar njollat ​​e lëkurës.

-I papërshkueshëm nga uji

- Paraben falas

-Jo komedogjene

-Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht

- Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.