Qumësht mbrojtës (SPF 30) për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave. Ky qumësht përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:

  • Ka një mbrojtje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
  • Ka një sistem pro-taurinë që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
  • Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.
  • Peptidet aktivizojnë prodhimin e melaninës duke ofruar nxirje intensive.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në lëkurë para ekpozimit në diell. Rivendoseni çdo 2 orë. Mos rrini gjatë në diell !!!

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.