List of products by brand Bioderma

BIODERMA – Photoderm Spray (SPF 30)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL4,320Price ALL3,888 -10%
Availability: 100 In Stock

Mbrotje e lartë nga dielli për trupin për lëkura të ndjeshme.

Me një kombinim dermatologjik të filtrave anti-UVA dhe anti-UVB, Photoderm Max ofron mbrojtje optimale ndaj rrezeve UV e kombinuar me mbrojtje të brendshme biologjike: patentën ekskluzive Cellular Bioprotection.

Kjo patentë aktivizon mbrojtjen natyrale të lëkurës, mbron qelizat nga plakja e parakohshme e lëkurës.

Teksturë e butë, pa ngjyrë, nuk lë shenja të bardha, nuk yndyros.

Pa paraben. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Fotostabël. Tolerancë ekselente.

Product added to compare.