Shampo e krijuar posaçërisht për t’u dhënë shkëlqim, hidratim dhe fortësi flokëve e për të parandaluar rënien e tyre,  mbi 45 vjeç.

Me kombinim të përbërësve të mëposhtëm në përmbajtje:

– BioEquol, ekstrakt i marrë nga bima ajuga dhe nga fermentimi i sojës;

– Biogeninë, kompleksi i cili përmban biotinë dhe pantenol,

– p-fulvinë, lëndë me veti antioksiduese;

– Hair Barrier Complex, me përbërës lipidikë.

Pas një sërë përdorimesh flokët rifitojnë shkëlqimin, fortësinë, butësinë dhe gjallërinë e humbur.

Pa parabene.

I testuar dermatologjikisht.

I testuar për alergji.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.