Fluid mbrojtës me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave. Efekti i te cilit lidhet me perbersit si:
  • Kompleksit Global Protect & Energy Kompleks me spektër të gjerë mbrojtjeje (UVA, UVB, Infrared dhe dritës së dukshme) + Pro taurine: për lëkurë të mbrojtur dhe të energjizuar.
  • Acid Hialuronik – për hidratim intensiv dhe lëkurë të butë
  • Peptide aktivizuese të nxirjes: aktivizojnë prodhimin e melanines duke ofruar nxirje intensive.
PERDORIMI:
 Aplikoni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe dekolte përpara ekspozimit në diell. Ri-aplikojeni sa herë që eskpozoheni në diell. 
100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.