DELIFAB INTEGRA

Indikimet Terapeutike:

Indikohet ne dobesimin e flokut, alopecise problemeve te lekures.

Nuk jepet ne mosha te vogla, ne fazen e pre dhe para pubertitetit

Nuk perdoret ne shtatezani

Menyra e Aplikimit:

Keshillohet pirja e 2 kapsulave ne dite te shoqeruar me shume uje

 

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.