Trajto zonën rreth syve me këtë serum të çmuar. I formuluar për të rigjallëruar lëkurën delikate rreth syve dhe per te zvogeluar rrathet e erret dhe enjtjen. Perberesit ‘drite-reflektues’ punojne për t’i ofruar një rrezatim të menjëhershëm lëkurës rreth syve.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.