• -10%
    Noreva - Actipur Crème Anti-imperfections Noreva - 1

Falë veprimit të një fitosfingosine kompleksi të patentuar, Ceramides dhe vitaminës PP, Kremi Mattifikues Anti-njollë Actipur promovon eliminimin e puçrrave dhe pikave të zeza, ngadalëson dhe rregullon hiper sekretimin e sebumit.

Lëkura hidratohet, mattifikohet dhe gradualisht rifiton ekuilibrin e saj.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.