ZELUX MAMMA 

Përdoret për një zhvillim normal të trurit dhe syve tek fetusi ose bebi që ushqehet me gji. Përmban: DHA, zink, vitaminë A, hekur, vitaminë D3, A, C, B6 dhe acid folik. Përdorimi: 1 kapsulë në ditë. Preferohet të konsumohet gjatë ushqimit. Shoqërohet me ujë.

99 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.