Active filters

SKINCODE Protective day...
  • Reduced price

SKINCODE Protective day cream spf 12

Regular price ALL4,450.00Price ALL3,782.50 -15%
Availability: Out of stock

Ky krem ditë mbështjell lëkurën në hidratim dhe vonon shenjat e plakjes së parakohshme. Vepron për të qetësuar dhe hidratuar thellësisht lëkurën duke e mbrojtur atë nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV dhe radikaleve të lira. Shëndeti i lëkurës i rikthehet dhe mbrohet.

Product added to compare.