Lista e produkteve të markës Aptamil

Aptamil 1

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 400 LekëÇmimi 1 260 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Qumësht për foshnja nga 0-6 muaj

Përzierje unike prebiotikësh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe të pangopura); proteina; vitamina; antioksidantë; fibra prebiotike; hekur; kalcium dhe minerale të domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasitë dhe raportet e duhura).

Aptamil 2

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 400 LekëÇmimi 1 260 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera. Ne krahasim me Aptamil 1, përmban dyfishin e sasisë së hekurit që t’u përgjigjet nevojave në rritje të kësaj moshe, më shumë kalcium; vitamina A, D.

Product added to compare.