• -5%
    NUK - Shishe Me Biberon Silikoni 0-6 Nuk - 1
    NUK - Shishe Me Biberon Silikoni 0-6 Nuk - 2

NUK - Shishe Me Biberon Silikoni

Shishe polipropileni (PP) e pajisur plotësisht me dalë silikoni

Unaza e vidës, disku mbyllës dhe mbulesa transparente për mbrojtje dhe higjienë shtesë.

Nuk përmban Bishenol-A.

FC + dhëmbë silikoni, për 0-6 muaj

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.