Shishe qelqi me biberon Latex

Biberoni e gomës madhësia 1 (0-6 muaj) M (vrima mesatare) për qumështin e foshnjës

Biberoni ortodontik NUK me sipërfaqe shumë të gjerë buzësh dhe sistem ikjeje ajrore anti-kolike - për ndjesinë më të natyrshme të gjidhënies

Dalje me diametër të madh për mbushjen dhe pastrimin më të lehtë të shishes

Formë pak e lakuar për një kapje të sigurt

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.