• -5%
    Plasmon Banana Yogurt Omogeneizzato con Fermenti Lattici Pastorizzati 2 x 120 g Plasmon - 1

Plasmon Banana Yogurt

Për ne në Plasmon, ushqimi për të vegjlit kërkon vëmendjen më të madhe

Pse të zgjidhni snacks Plasmon?

Përbërësit e zgjedhur

- Vetëm Kos ** nga Tiroli Jugor

Snack i krijuar për beben tuaj

- Vetëm sheqerna me fruta dhe kos

- Burimi i kalciumit dhe vitaminës C

- Pa ngjyra * dhe konservantë *

** me fermente laktike të pasterizuara

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.