• -5%
    NuK - Biberon silikoni 12+ Nuk - 1

NuK - Biberon silikoni 12+

Bërë nga polipropileni pa BPA, i shëndetshëm, i qëndrueshëm dhe i lehtë. I pajtueshëm me aksesorët dhe lidhëset e shisheve NUK Choice First. Grykë silikoni e butë e krijuar me sistemin ekskluziv të ajrit NUK.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.