• -5%
    NUK - Nature Shishe Qelqi me Biberon Silikoni 0-6m Nuk - 1

Nature Shishe Qelqi me Biberon

- disa vrima të vogla që modelohen në kanalet e qumështit në gji,

siguron rrjedhje të lirë dhe natyrore të ushqimit

- mbështetje e gjerë, fleksibile e buzëve dhe një majë jashtëzakonisht e butë e dhëmbëve

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.